MOŽE LI SE BEOGRADOM UPRAVLJATI POŠTENO?

Zamislite da Beogradom neko upravlja pošteno, i da sve u njemu funkcioniše kako treba – BEZ krupne KORUPCIJE!…
Samo zamislite… 🤔 🤨 🙄

Ili nemojte; umesto da ZAMIŠLJAMO, bolje da nešto PREDUZMEMO!

Beogradom se može upravljati i POŠTENO i DELOTVORNO, a KORUPCIJA se može ZAUSTAVITI. I s pravim ljudima na čelu Beograda – sve to već u PRVOJ godini mandata!

»MI – glas iz naroda« zna kako i ima ljude koji to mogu i hoće!

Prvi korak: #učešće liste »MI – glas iz naroda« na Beogradskim izborima. (USPEŠNO SPROVEDENO)

Drugi korak: Dobar #rezultat liste »MI – glas iz naroda« na Beogradskim izborima (ČEKAMO REZULTATE)

Treći korak: Formiranje Skupštine Beograda u kojoj je odnos snaga takav da lista »MI – glas iz naroda« ima #uticaj na funkcionisanje Grada. (ZAUSTAVLJAMO KORUPCIJU)

Dakle, Beograd MOŽE profunkcionisati dobro, i krenuti da funkcioniše BEZ korupcije – u tri koraka.
Prvi korak je već uspešno sproveden uz pomoć građana koji su nam dali svoj potpis; očekujemo da nam glasači pomognu u drugom, a treći ćemo izboriti sami.

Izađite u nedelju, 2. juna na svoje glasačko mesto i na listiću za Beograd – zaokružite broj 14!

3 thoughts on “MOŽE LI SE BEOGRADOM UPRAVLJATI POŠTENO?

  1. Boga mi, postoji i treći korak – najžniji ; da dobijemo većinu ! Šta vrede dobri predlozi , ,amandmani kad većina to ne prihvati. Zato,, poštovani Branko, ako imate priliku negde na javnoj sceni, neki medij …nebi bilo loše izgovoriti rečenicu; ” Dragi građani, ako vam je želja da se Beogradom upravlja pošteno da imate bezbrižan i bezbedan živom u svom gradu , nama je potreban većina, dakle broj 14 i vi se nećete kajati kao mnogo puta do sada. “

  2. Moram da uputim javnu kritiku – prosuli ste mleko. Neshvatljivo mirovanje usred “kampanje”. Jasno je da režim donira prostor za kampanju oko 0%, ali je potpuno neshvatljivo da niste u punom kapacitetu iskoristili (potpuno besplatne) društvene mreže. Pa, sopstveni sasjt se ostavili u terminalnoj fazi, potpuno neshvatljivo da po nedelju dana ne guknete ni gu na njemu. Zašto ste ga i pravili? Ne reagujete, ne odgovarate na mejlove, ni dašak vetra sa vaše strane. Zašto ste prikupljali potpise? Da bi dobili manje na izborima od te prkupljene cifre?
    Čak i Nestorović koji i ima nekih 0+ % prostora koji mu daju, dohvatio neki kombi nalepio sliku svoju i onog ginekologa preko celog kabinskog dela i dali mu zadatak (kombiju) da se vrti po beogradskim ulicama, samo se smenjuju vozači. Pokretni “bilbord”. Šta će čovek. 100 evra pano, i koliko za gorivo.
    A vi?? Smislio je i (solidnu) reklamicu na TikToku, kao, operišu njih dvojica Beograd na izdisaju, na operacionom stolu, nasmejali su me čak, pustili su taj klipčić i vrti se to samo od sebe. 100 evra ulaganje, i to max.
    Prosuli ste ovo mleko 02.06, ali šta je tu je, nadam se da ćete se opasuljiti i reorganizovati. Možda vam zaista treba 1 rukovodilac, predsednik. Pa se rotirajte. Ali taj da ima glavna, samostalna i izvršna ovlašćenja. Makar 1 godinu, Pa rotacija. Ovo – ne ide.

  3. Slažem se sa vama, poštenje je ideal kome treba težiti, ali na žalost u životu je prilično nedostižan, kao i mnogi drugi lepi ideali i ciljevi, pa se time ne treba previše zanositi i sanjati nerealno. Istina je da je pokret MI dosta oštećen sa raznih strana, pa bi se trebalo razmisliti o nekim promenama radi realnog opstanka ideje, ne vezujući se bukvalno za ime i pojedince. Da bi se promenila ova lopovska vlast , a pokret opstao i uvećao se do neke relevantne jačine i ugleda, predlažem da porazgovarate o saradnji i koaliciji sa Savom Manojlović , pa i Milošem Jovanovićem, ali naravno na zdravim osnovama, nadam se da ni vi a ni oni nisu sujetni. Ima još nekih stranaka slične orjentacije, predlažem za pregovarače Stanojevića i Ljepojevića. Pozdrav

Ostavite odgovor

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Neophodna polja su označena *